×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 919 001"
75 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 919 001×
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Herth+Buss Elparts 65453032
Electrisch, Met wartelpot, Diesel
65453032
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wartelpot |
| Brandstoftype | Diesel |
€ 279,26
€ 94,95
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 31,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 14534
Elektrisch
14534
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 29,98
€ 19,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Starteras lagerbus Lauber CQ2020007
BOSCH
CQ2020007
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Lengte [mm] | 11 |
| Binnendiameter [mm] | 12,57 |
| Buitendiameter [mm] | 16,56 |
€ 11,47
€ 2,98
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
