Zoekresultaten "111 629 001"
Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links, Buiten |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 214 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuingeplaatst stuur, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 36 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie | |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 223 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Aan beide zijden, Achteras boven, M12 x 1,75
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras boven |
| Steellengte [mm] | 30 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 35 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -54%
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras boven, Achteras rechts, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW24, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500024 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, BSG 30-700-207
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 30-700-207 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Achteras links en rechts, Voeringsstang, Plaatstaal
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Componentennummer | BSG 30-700-210 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -43%
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
- -62%
Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 21659 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met ingebouwd rooster, D-vorm, Luchtfilter
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -72%
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 629 729 |
- -64%
- -63%
Bosch, M16x1,5, Draairichting tegen de klok in, Met kap
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwdiepte [mm] | 7,6 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Breedte [mm] | 37,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Aantal groeven | 6 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 6 |
| Voor fabrikantnummer | F-553099.XX, F-552923.XX, F-230401.XX |
- -66%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-5 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
