Zoekresultaten "111 286 001"
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Achteras rechts, Achteras links, Met afdichtring
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 17, 27 |
| Buitendiameter [mm] | 40, 50 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33164 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
XS4H18456AA, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Brutogewicht [g] | 2100 |
| Gewicht [g] | 1825 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | XS4H18456AA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 155 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 258 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C121110A, VERNET, Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 03C121110A |
| Voor fabrikant | VERNET |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Sluittemperatuur [°C] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -52%
Vooras links, Glad, interne ventilatie, ECE R90 APPROVED
| Gewicht [kg] | 11,2 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Glad, interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Verwerking | High carbon |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | VFR37812 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 155 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 264 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -43%
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 389 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15,4, Geventileerd, E190R-02C0176/0556, High carbon
| Schroefdraadmaat | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 31,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E190R-02C0176/0556 |
| Hoogte [mm] | 68,4 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 84,5 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Artikelnummer paar | DF4763S |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -53%
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
