×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 257 001"
79 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 257 001×
Luchtfilter UFI 27.920.00
Filter insert
27.920.00
| Binnen breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 289 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 80,50
€ 28,98
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 31,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 14534
Elektrisch
14534
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 29,98
€ 19,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Raammechanisme Magneti Marelli 350103873000
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
350103873000
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 350103874000 |
€ 101,64
€ 68,10
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 944280117410
Re 45
944280117410
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
€ 196,87
€ 196,87
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Kavo Parts FAF-10701
Filter insert
FAF-10701
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
€ 37,03
€ 21,10
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Fleetguard AF437KM
Fijnfilter
AF437KM
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 115,72
€ 40,50
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Fleetguard AF807K
Fijnfilter
AF807K
| Lengte [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 331,18
€ 115,92
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10701
Filter insert
FAF-10701
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
€ 37,03
€ 18,14
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Donaldson P122514
Primair filter
P122514
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
€ 59,05
€ 40,15
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Donaldson P776993
Primair filter
P776993
| Totale lengte [mm] | 292 |
| Lengte [mm] | 279 |
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
€ 63,89
€ 43,44
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
