Zoekresultaten "111 256 001"
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821365D30 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -30%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, C2C1238
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 98 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | C2C1238 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -34%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821360J00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 131 |
| Gewicht [g] | 101 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1035595 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -32%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 036906262F
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 036906262F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 545 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 110 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Hoogte 1 [mm] | 101 |
| Diameter o-ring [mm] | 18,0 |
| Diameter [mm] | 60,0 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Rechts voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 111 255 |
- -68%
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1100 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -65%
Fijnfilter, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 110 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 190 |
| Verpakkingslengte [cm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -58%
R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,66 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -39%
R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,65 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -37%
R 57, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,42 |
| Positie / graad | R 57 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -8%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Rechts voor, 6K4837462
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 6K4837462 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Aantal portieren | 4 |
- -65%
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Rechts voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener
| Gewicht [kg] | 2,526 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 850390 |
- -57%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -61%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -53%
Re 45
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, ZM0318861A
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | ZM0318861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, AJ5218861A
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | L33618861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
