Zoekresultaten "111 243 001"
Fijnfilter
| Diameter [mm] | 161 |
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -60%
Transistorontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
- -19%
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
- -20%
Motorruimte, Centrale elektriciteit
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,032 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -10%
1J0121619A, Bovenaan, Motorkoeler
| Voor OE nummer | 1J0121619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Motorkoeler |
- -31%
Filter insert
| Binnen breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 289 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -64%
MA5455219, blauw, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | MA5455219 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -5%
Kunststof, Zonder pakking, 6Q0122291F, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 85 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 6Q0122291F |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
- -75%
Zonder pakking, 1J0121100, Onder, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121100 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -68%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 282 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
- -39%
BOSCH
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Lengte [mm] | 11 |
| Binnendiameter [mm] | 12,57 |
| Buitendiameter [mm] | 16,56 |
- -74%
- -65%
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 282 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
- -68%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
- -67%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26,5 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -73%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -78%
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -34%
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -28%
