Zoekresultaten "111 145 001"
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13510 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13513 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13531 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Dubbelzijdig
| Lengte [mm] | 1352 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Enkelzijdig / Dubbelzijdig | Dubbelzijdig |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2063 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1345 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
- -10%
| Nieuwe uitvoering | |
| Koppel F [N] | 435 |
| Let op de serviceinformatie |
- -43%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1187 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 220 |
| Slag [mm] | 38 |
| Aanvullende informatie | // STAB-O-SHOC® |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 220 |
| Slag [mm] | 46 |
| Aanvullende informatie | // STAB-O-SHOC® |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2060 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Hoogte [mm] | 280 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 288 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 157 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8D0145828H, Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 8D0145828H |
| Inbouwplaats | Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0145828T, Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 1J0145828T |
| Inbouwplaats | Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Intercooler, inlaatluchtkoeler, Koude zijde
| Inbouwplaats | Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52 |
| Turboladerleiding | Koude zijde |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts boven, Intercooler, inlaatluchtkoeler, met klemmen
| Inbouwplaats | Rechts boven, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0145828T, Uitlaat
| Voor OE nummer | 1J0145828T |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0145834A, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 1J0145834A |
| Inbouwplaats | Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0145834AB, Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 1J0145834AB |
| Inbouwplaats | Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8D0145828L, Uitlaat
| Voor OE nummer | 8D0145828L |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3B0145834L, Inlaatzijde, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 3B0145834L |
| Inbouwplaats | Inlaatzijde, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
058145856K, Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 058145856K |
| Inbouwplaats | Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
