Zoekresultaten "111 103 001"
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Achteras rechts, Achteras links, Met afdichtring
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 17, 27 |
| Buitendiameter [mm] | 40, 50 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
- -50%
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, IWD, Behuizing met plastic deksel
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | IWD |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | T10017 |
| Lees de montagehandleiding |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -45%
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide)
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Relaisnummer | 191, 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -57%
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 180 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 28,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15,5 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 160 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 270 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
