Zoekresultaten "11073"
Koppelstang, M12x1.5, Met toebehoren
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 240 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Links, Achteras
| Kabellengte [mm] | 1166 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 333117 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 333116 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Diameter schokdemperoog [mm] | 45 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 353 |
| Max lengte [mm] | 595 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 12,2 |
| Gewicht [kg] | 1,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 340 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Axiaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 16 |
| Lageruitvoering | Axiaallager |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24 x 1,5, Drukstang, Vooras, Verstelbaar
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Stang / steunbalk | Drukstang |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Conusafmeting [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
| Lengte [mm] | 520 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 487 558, met starterkrans
| Aantal bevestigingsgaten in de drukgroep | 12 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 470 |
| Inwendige diameter loopvlak [mm] | 235 |
| Steekmaat koppelingsplaat [mm] | 450 |
| Aantal bevestigingsgaten in de naaf | 10 |
| Steekmaat naaf [mm] | 112 |
| Uitwendige naafdiameter [mm] | 145,0 |
| Diameter bevestigingsgat naaf [mm] | 17,0 |
| Aantal EDC-gaten/inkepingen | 58 |
| Inwendige naafdiameter [mm] | 62,0 |
| Voor OE nummer | 1 487 558 |
| Aantal tanden | 158 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met starterkrans |
| Let op de serviceinformatie |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
985-10511, M12 x 1,5, Achteras rechts
| DIN / ISO | 985-10511 |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 240 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Kunststof
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 106 |
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, Achteras rechts, Voor, Achteras links
| Vorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Voor, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 59, 62 |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, met moeren
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 106 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Achteras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X177A |
| Artikelnummer paar | 290 079 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X177A |
| Artikelnummer paar | 290 078 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/13X200A |
- -35%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 2,540 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 339 |
| Lengte 2 [mm] | 534 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | VAN-MAGNUM |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VKN 604, Met ingebouwde ABS sensor
| Flensdiameter [mm] | 131 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 604 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -57%
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,26 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 105 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 81 |
| Aantal tanden 2 | 122 |
| Breedte 1 [mm] | 21 |
| Breedte 2 [mm] | 26,5 |
| Aantal rollen | 3 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Injectiepomp, Nokkenas
| Aantal riemen | 2 |
| Aangedreven aggregaten | Injectiepomp, Nokkenas |
| Versterkte uitvoering | |
| Optioneel | |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 27 |
| Breedte 2 [mm] | 21 |
| Aantal rollen | 3 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 141 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aantal rollen | 3 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 122 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Versterkte uitvoering | |
| Optioneel | |
| Aantal rollen | 1 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 26,5 |
| Breedte 2 [mm] | 21 |
| Aantal rollen | 3 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 26,5 |
| Breedte 2 [mm] | 21 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Lees de montagehandleiding |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
