Zoekresultaten "11072"
Achteras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334191 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder druksensor, Benzine, Zonder pakking
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A 103 213 BG
| Slanglengte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06A 103 213 BG |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1290 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L 105 243, 6PK
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 04L 105 243 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4PK + 5PK
| Ribbenaantal | 7 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Type | 4PK + 5PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 143, 140 |
- -46%
Vooras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 56 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met schroeven
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
6PK, Met schroeven
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling, 1J0 122 291 B
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 1J0 122 291 B |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 138 |
| Breedte [mm] | 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,559 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 147 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -28%
Achteras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X201A |
| Artikelnummer paar | 312 363 |
- -28%
Achteras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X201A |
| Artikelnummer paar | 312 362 |
- -28%
Achteras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X22 |
| Artikelnummer paar | 313 707 |
- -17%
Achteras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X22 |
| Artikelnummer paar | 313 706 |
- -17%
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 276 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,5 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder toebehoren
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aantal groeven | 6 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 1,56 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 360 |
| Lengte 2 [mm] | 567 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -54%
| Gewicht [kg] | 2,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 55,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 55,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143,0 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1293/1127, Schijfremmen
| Lengte 1/2 [mm] | 1293/1127 |
| Remtype | Schijfremmen |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 69,4 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 142 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 70-T-199999
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Chassisnummer (VIN) tot | 70-T-199999 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achterste deel
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 1290 |
| Lengte 2 [mm] | 1127 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 81 |
| Aantal tanden 2 | 122 |
| Breedte 1 [mm] | 21 |
| Breedte 2 [mm] | 26,5 |
| Aantal rollen | 3 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Injectiepomp, Nokkenas
| Aantal riemen | 2 |
| Aangedreven aggregaten | Injectiepomp, Nokkenas |
| Versterkte uitvoering | |
| Optioneel | |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 77 |
| Breedte 1 [mm] | 26,5 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 147 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
