Zoekresultaten "11062"
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Cilinderkop, transmissiezijde
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, transmissiezijde |
- -12%
VKN 604, Met ingebouwde ABS sensor
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 604 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Breedte [mm] | 40,8 |
| Binnendiameter [mm] | 44,8 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 123 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -53%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV27/11X207A |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13422 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13501 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager, Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 84 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, MM10X1.5 RHT, Staal
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Diameter [mm] | 9 |
| Lengte [mm] | 237 |
| Schroefdraadmaat | MM10X1.5 RHT |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 260050 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 385.120 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Enkel in combinatie met | 476.820 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 54,7 |
| Gewicht [kg] | 7,41 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MK181 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | VAN-MAGNUM |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W
| Spanning (Volt) | 6 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
- -10%
- -57%
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Aantal per as | 2 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang, Aluminium
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STOFSCHILD ACHTER RECHTS Niet Quattro
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Artikelnummer paar | 5839373 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57 |
| Gewicht [kg] | 4,700 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 385 |
| Lengte 2 [mm] | 542 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 72220ST |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK160, MK213 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57 |
| Gewicht [kg] | 4,700 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 385 |
| Lengte 2 [mm] | 542 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 72219ST |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK160, MK213 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 17 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,1 |
| Gewicht [kg] | 4,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | G16176 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK026, MK088 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 17 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,1 |
| Gewicht [kg] | 4,600 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 354 |
| Lengte 2 [mm] | 464 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | G8121 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK325, MK494 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 4/5D. VOOR LINKS Met comfort functie, 8Pin
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 1861262 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
