Zoekresultaten "1105"
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13604 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11
| Gewicht [g] | 1654,8 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Aantal | 8 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Staal, Zonder fuseekogel, met rubberlager
| Standaard | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Lengte [mm] | 220 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 210896 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, SL 1233
| Lengte [mm] | 275 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | SL 1233 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Onder, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, Buiten Torx, M10x1,5x93, M10x1,5x107,5
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x93 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x107,5 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -50%
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 26 |
| Aantal tanden | 124 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORSPATBORD LINKS 00+
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Extra benodigde artikelen | Montageset |
| Artikelnummer paar | 1831656 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1865931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K16TT, 18814-11051, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18814-11051 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IK16TT, A0031599403, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | A0031599403 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Binnen, Onder
| Aantal per as | 4 |
| Inbouwplaats | Buiten, Binnen, Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 32,2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gefosfateerd
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -13%
E14, M11 x 1,5, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | E14 |
| Kwaliteitsgraad | 12.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 5 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -44%
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 90 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Achteras links en rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Achteras links en rechts |
| Lengte [mm] | 223 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Gewicht [kg] | 0,56 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D7E27, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | D7E27 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Alternatieve reparatieset | 017.655 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
