Zoekresultaten "1102"
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met lamphouder, Rond
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Versie | K-System |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-0230 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-0229 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met lamphouder, Rond
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Versie | K-System |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig, Rubber/Metaal, Metall-Elastomer
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Versie | Metall-Elastomer |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8"x10, 22 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 3/8"x10 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Lees de montagehandleiding |
- -2%
Metaal-elastomeer pakking
| Buitendiameter [mm] | 63,2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
- -17%
Grafietcoating, O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Oppervlakte | Grafietcoating |
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 19,6 |
| Dikte [mm] | 3,6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5, M5 / 3 Nm, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 40 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 35 |
| Conushelling | 60 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 88 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Stroomsterkte [A] | 63 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 62 |
| Gewicht [kg] | 3,554 |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pas- of geleidingsbus, Met houder, ATE
| Aantal | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pas- of geleidingsbus, Met houder |
| Remsysteem | ATE |
| Hoeveelheid | Set |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| MAPP code beschikbaar | |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1, ATE, Zonder remvloeistofreservoir
| Diameter [mm] | 27,0 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 19,5 |
| Lengte 2 [mm] | 90,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| MAPP code beschikbaar |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
