Zoekresultaten "P10 ("
Staal
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 2,95 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
- -33%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, met klemmen
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 56, 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen, Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Kunststof, Met pakking
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -34%
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Met schroef, Tandriem
| Artikelnummer paar | 46117 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 46 |
| Motorsturing | Tandriem |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -38%
Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Dikte [mm] | 119 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 136 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 104 |
| Materiaal | Rubber |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -31%
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links
| DIN / ISO | 985 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 99 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, LED
| Bundeltype | Box |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving LG |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,382 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC11WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10WMPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -81%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC87YCL |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,9 |
- -41%
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, FM12x1.25mm
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM12x1.25mm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -6%
