Zoekresultaten "NC ("
14-32207-01, Met klepseals
| Enkel in combinatie met | 14-32207-01 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met asdichtring krukas, Zonder oliekuipafdichting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
- -35%
14-32207-01, Metaallagen pakking
| Enkel in combinatie met | 14-32207-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, voor utlaatkleppen
| Dikte [mm] | 10,9 |
| Kleur | Bruin |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -41%
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,5x143, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x143 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 2 |
| Montagedikte [mm] | 0,4 |
| Dikte [mm] | 0,4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 89 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 2 |
| Montagedikte [mm] | 0,5 |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 028.230 |
| Diameter [mm] | 84,5 |
- -20%
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Aansluituitvoering conform DIN
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,040 |
| Breedte [mm] | 2,2 |
| Lengte [mm] | 2,2 |
| Hoogte [mm] | 1,2 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
- -48%
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,082 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 83 |
| Breedte [mm] | 8,3 |
| Hoogte [mm] | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Breedte [mm] | 210,5 |
| Lengte [mm] | 98,3 |
| Hoogte [mm] | 210,5 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,014 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 279,4 |
| Breedte [mm] | 7,4 |
| Hoogte [mm] | 1 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -21%
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -43%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -26%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -46%
Vooras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
