Zoekresultaten "N10"
Zwart
| Kleur | Zwart |
| DIN / ISO | 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [m] | 25 |
- -25%
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal, Aluminium |
| Dikte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 27, 60 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Duplex
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Duplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zink gelamelleerd, M6 x 1, Binnen Torx
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M6 x 1 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Aluminium, 078 903 133 AB, Automatisch
| Materiaal looprollen | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 078 903 133 AB |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 26173 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras, Zonder wiellager
| Aantal gaten | 5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 101 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 49, 139 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
- -55%
M12 x 1,5, Vooras, Zonder wiellager, Met wielbevestigingsbout
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Breedte [mm] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager, Met wielbevestigingsbout |
| Buitendiameter [mm] | 38, 125 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras, Zonder wiellager
| Aantal gaten | 4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, M10 x 1,25
| Motorsturing | Distributieketting |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 30 |
- -44%
M12 x 1,5, Achteras, Zonder wiellager
| Aantal gaten | 6 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Aantal tanden | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 45, 145 |
- -55%
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Blisterverpaking
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 380 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Zonder ingebouwde regelaar, Met adapter, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter 1 [mm] | 147 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 12,00 |
| Binnendiameter [mm] | 12,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 16,05 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 4,001 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Breedte [mm] | 46 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO
| Hoogte 1 [mm] | 85,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Breedte 1 [mm] | 175 |
| Dikte 1 [mm] | 22 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Lengte [mm] | 163 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 22 |
| Diameter o-ring [mm] | 52 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
