Zoekresultaten "MEGA"
Onder de middenconsole, Carbon filter, CU 25 003, FP 25 003
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 25 003 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 25 003 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -41%
ATE, E9 90R-02A0120/4281, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R-02A0120/4281 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Breedte [mm] | 295 |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 295,8 |
| Aantal | 1 |
- -43%
Carbon filter, Stuk
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 184 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435010 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628589 |
- -43%
M14 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 200 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 24815 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig) |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras, ATE
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K16TT, 18814-11051, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18814-11051 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Let op de serviceinformatie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 176 |
| Breedte [mm] | 142 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
- -35%
M12 x 1,25, Koppelstang
| DIN / ISO | 985 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Buisdiameter [mm] | 11 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30986 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 132 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23325 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -66%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23483, 23482 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23172 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 77 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Gewicht [kg] | 0,148 |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -49%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23914 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -24%
Interne ventilatie, Met schroeven, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 105 |
| Minimale dikte [mm] | 17,7 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20,6 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 259 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -36%
