Zoekresultaten "9-116"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M32x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 263 |
| Schroefdraadmaat | M32x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 103 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Stoffilter
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 292 |
| Gewicht [g] | 143 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 64316946629 |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 122 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Brutogewicht [g] | 76 |
| Gewicht [g] | 39 |
| Lengte [mm] | 240 |
| Lengte (inch) | 9 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW16TT, 18825-11101, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18825-11101 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W20TT, 101-000-007AB, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-007AB |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE, E1 90R 01024/165, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01024/165 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -52%
ATE, E9 90R 01705/027, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, PFK302
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R 01705/027 |
| Hoogte 1 [mm] | 70,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 60,8 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,4 |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Dikte 2 [mm] | 17 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PFK302 |
- -60%
ATE, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -58%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechtse draaibeweging, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, Natuur, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Natuur |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | GL-5, GL-4, GL-5-LS |
| Specificatie | MIL-L 2105D, ZF TE-ML 05D, ZF TE-ML 05C |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, Natuur, ZF LIFEGUARDFLUID 6, BMW ATF 2
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Natuur |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 6, BMW ATF 2, ZF TE-ML 11, ATF VI, BMW ATF 6, ATF M-1375.4, BMW M-1375.4, Toyota & Lexus - WS, ATF plus 6, Ford Mercon LV, Ford Mercon SP, Jaguar Fluid 8432, Nissan Matic S, VW G 055 005, Hyundai SP-IV |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 64 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60,8 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO, Zonder besturingssysteem, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 270 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pijpleiding, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 235 |
| Netbreedte [mm] | 300 |
| Netdiepte [mm] | 48 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met bevestigingsmatriaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Breedte [mm] | 13,8 |
| Binnendiameter [mm] | 17,5 |
| Buitendiameter [mm] | 39,9 |
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 14,6 |
| Binnendiameter [mm] | 17,5 |
| Buitendiameter [mm] | 39,9 |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
- -68%
| Breedte [mm] | 15,5 |
| Binnendiameter [mm] | 19,1 |
| Buitendiameter [mm] | 45,2 |
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
