Zoekresultaten "9 619"
Ultrasone sensor, Geknikt, Lakken mogelijk, IAM
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ultrasone sensor, Rechthoekig, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 66209283203 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ultrasone sensor, Geknikt, Lakken mogelijk, OE
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Ultrasone sensor, Geknikt, Lakken mogelijk, IAM
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ultrasone sensor, Geknikt, Lakken mogelijk, IAM
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
IAM
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | IAM |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 3 |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,178 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -58%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -48%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,103 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -46%
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -32%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 61 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20911, 20034 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
-, Stoffilter, 64 11 8 390 377
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 260 |
| Gewicht [g] | 160 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 64 11 8 390 377 |
| Lengte [mm] | 368 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 31 |
- -25%
K20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
IK20TT, 22401-1P116, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-1P116 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -12%
IK20TT, 90080-91065, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90080-91065 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -10%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
- -62%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
- -57%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -56%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 67,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -56%
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 332 |
| Breedte [mm] | 163,5 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -52%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Nieuw onderdeel |
- -40%
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Zwart, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
