Zoekresultaten "9 568"
Geschroefd, 1/8 NPT
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 171, LAO 171
| Verpakkingshoogte [cm] | 46,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Nettogewicht [g] | 239 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 449,0 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 171 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 171 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -33%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226908U300 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -28%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 164 |
| Gewicht [g] | 131 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1367825 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -32%
M12 x 1,5, Staal
| DIN / ISO | 910 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Geolied |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 023 906 265 D
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 023 906 265 D |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 22 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Dikte [mm] | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met schroeven
| Aantal ventilatorbladen | 0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821360J00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 358 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Accu / Batterij
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Kabellengte [mm] | 330 |
- -29%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89,8 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 49,9 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Koelpijp parallel, Met droger, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 84,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 3707 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 495 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -2%
Diesel, In-line injectiepomp, ZEXEL
| Brandstoftype | Diesel |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
- -17%
| Lengte [mm] | 154,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 57 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
ZEXEL, Diesel
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Brandstoftype | Diesel |
Polyester, Koolstof, Filter insert
| Frame materiaal | Polyester |
| Materiaal | Koolstof |
| Dikte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 473 |
| Breedte [mm] | 121 |
Textiel, Koolstof, Carbon filter
| Frame materiaal | Textiel |
| Materiaal | Koolstof |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
