Zoekresultaten "9 539"
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 118 |
| Lengte [mm] | 1125 |
| Breedte [mm] | 32 |
- -50%
AVX13X1175, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 125 |
| Lengte [mm] | 1175 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X1175 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
Kunststof
| Breedte [mm] | 23 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -21%
0,3 - 0,55, M14x1,5
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -25%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -24%
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 726,00 |
- -25%
Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder active besturing
| Hoogte ingangssteel [mm] | 38 |
| Totale lengte [mm] | 1214 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal stuuromwentelingen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -66%
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,013 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,028 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -21%
1/8 GAS
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Nieuw onderdeel |
- -41%
Zr Planar, M 18x1,5
| Lees de montagehandleiding | |
| Versie | Zr Planar |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lengte [mm] | 300 |
- -61%
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -40%
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -34%
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3,6 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,65 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9QMP |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
- -43%
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -10%
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 810 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
Mechanisch, Papier
| Aantal afdichtingen | 1 |
| Flensdiameter [mm] | 67 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Papier |
- -12%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
AC DELCO, Geen ontstoring
| Voor fabrikant | AC DELCO |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Geen ontstoring |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
