Zoekresultaten "N5"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -48%
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -26%
- -29%
ECE-R90, Low-Metallic, Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip
| Dikte [mm] | 20 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 69,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Breedte 1 [mm] | 155,4 |
| Breedte 2 [mm] | 156,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21794 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241, 1987474338, 1987474901, 1987473586, 1987473070 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -51%
Manueel
| Breedte [mm] | 22 |
| Diameter [mm] | 59 |
| Spanrolbediening | Manueel |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 19 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
- -34%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 108 |
| Lengte [mm] | 1029 |
| Breedte [mm] | 17 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,874 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,446 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,828 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,252 |
| Breedte [mm] | 154 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21829, 21828 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | FWI250, FWI211 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,33 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 49 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21311, 20547 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | FWI211 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Met schroeven
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Minimale dikte [mm] | 11 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met waterpomp, STT-1
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -30%
RADIATOR Universeel 380x545x25 MJ (mechanisch gelast) Niet 1.6 HDi
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 342 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overlooppijp |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 545 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS PRIMER VERWARMD+SENSOR
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 4036817 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
IK20TT, 90919-01210, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01210 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., -99 ORANJE GEROOKT SEIMA
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs, geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 141 |
| Lengte [mm] | 1343 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Let op technische data | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -41%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 858 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01107/1676, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, PFK302
| Breedte [mm] | 155,2 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01107/1676 |
| Hoogte 1 [mm] | 64,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 59,4 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PFK302 |
- -53%
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1745 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8, 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig, Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 13 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber, met vet
| Binnendiameter 3 [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Buitendiameter [mm] | 24, 28, 32, 38, 66, 78, 86, 94 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
