Zoekresultaten "M150"
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 15,3 |
| Breedte 2 [mm] | 16,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Buitendraad 2 [mm] | 52 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -40%
Onderhoudsvrij
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 35 |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 227 |
| Koudstartstroom EN (A) | 290 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1/T3, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1/T3 |
| Gewicht geladen [kg] | 9,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 40 |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Koudstartstroom EN (A) | 360 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CE, Gestekt, Rubber met kopervlechtwerk
| Draaimoment [Nm] | 0 |
| Controleteken | CE |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Kenletter | 1210 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Rubber met kopervlechtwerk |
| Ventielkleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Toegestane maximale snelheid | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met schroef |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WIRE WOUND, Silicoon, Aansluituitvoering SAE
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Afmeetingen radiateur | WIRE WOUND |
| Materiaal | Silicoon |
| Bougiekabel | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Aansluituitvoering SAE |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ASTM D4656, NATO S-759, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+)
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, NATO S-759, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+), JASO M325, ASTM D3306, Toyota TSK 2601G-8A, ASTM D4985, BS 6580, Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, NATO S-759, ASTM D4985, VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 16 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15,3 |
| Breedte 2 [mm] | 16,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Buitendraad 2 [mm] | 52 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 229.31, GM-LL-A-025, VW 505.01, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vat, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 16 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 11 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005729 |
- -27%
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 199 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 36 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -18%
14 mm, M10x1,25x97, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x97 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Manueel
| Breedte [mm] | 28 |
| Diameter [mm] | 42 |
| Spanrolbediening | Manueel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 22 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -30%
19045-RAA-A51, Metaal
| Voor OE nummer | 19045-RAA-A51 |
| Materiaal | Metaal |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
