Zoekresultaten "D 208"
Aansluituitvoering SAE, grijs
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -28%
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13436 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met kegelvormige zitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, PU (Polypropyleen), met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering zaagtand
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering zaagtand |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -34%
Spark Spring, SAE-Kontaktfeder, grijs, Incl. bougiestekker
| Aansluittechniek | Spark Spring, SAE-Kontaktfeder |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Met eintrap |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -18%
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 17 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 600 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 24 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD7V16
| Gewicht [kg] | 6,67 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,87 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 2.8 VR6
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Hoogte 2 [mm] | 75 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Dikte 2 [mm] | 20 |
| WVA-nummer | 24521, 24142 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1750 |
| Gewicht [g] | 1500 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1845112 |
| Diameter [mm] | 140 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855268 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -25%
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13439 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met kegelvormige zitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Met olieaftapschroef, Met afdichtring
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 83 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
