Zoekresultaten "D 203"
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenste deel, met magneetklep, Met pakking, Kunststof
| Sectie | Bovenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met magneetklep, Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00VP01003
| Binnendiameter [mm] | 2,8 |
| Buitendiameter [mm] | 6 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Voor OE nummer | F00VP01003 |
- -93%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 114,8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 61 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -48%
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Druk (bar) | 3,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Druk (Psi) | 55,1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 137,5 |
| Totale lengte [mm] | 190 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 61 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 97 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 15,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 271 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor gelijkstroomdynamo
| Hoogte [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Dynamo-uitvoering | Voor gelijkstroomdynamo |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5A 330, W5A 380, W5A 580
| Type versnellingsbak | 722.6, W5A 330, W5A 380, W5A 580, W5A 900, W5A 300 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder aftapplug voor omvormer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Alternatieve reparatieset | 014 135 1201/XK, 014 135 0211/SK, 014 135 1211/SK |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 96,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 15,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 271 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 97 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 15,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 271 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 24.5x27.8, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 24.5x27.8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 225 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 225 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Let op de serviceinformatie | |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 212 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Bevat complete olieverversingsset, Olie verversen door afzuigen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5A 300, W5A 330, W5A 380
| Hoeveelheid olie met koppelomvormer [l] | 10 |
| Type versnellingsbak | W5A 300, 722.6, W5A 330, W5A 380, W5A 580, W5A 900 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing |
| Alternatieve reparatieset | 014 135 1211/SK, 014 135 0201, 014 135 0211/SK |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5A 330, W5A 380, W5A 580
| Type versnellingsbak | 722.6, W5A 330, W5A 380, W5A 580, W5A 900, W5A 300 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Alternatieve reparatieset | 014 135 0201, 014 135 0211/SK, 014 135 1211/SK, 014 135 1201/XK |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Materiaal afdichtlip | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
