Zoekresultaten "D 195"
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 6,1 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10DMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met schakeleenheid, Verdelerspoel, Klikaansluiting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schakeleenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Verdelerspoel |
| Monteerwijze | Klikaansluiting |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verdelerspoel, Aansluituitvoering M4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Verdelerspoel, Aansluituitvoering M4 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 14,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 036906262F
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 036906262F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 545 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34,9 |
- -27%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -49%
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -60%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821360J00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
- -25%
Aan beide zijden, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Dikte [mm] | 7 |
- -56%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946505110 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -52%
Voor, Beugel wisserblad, M10 + M10
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 600 |
| Passende adapter | M10 + M10 |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met ingebouwde wis/was sproeier |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 24 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL TRUCKS |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met kabel, Geknikt
| Weerstand [Ohm] | 550 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselende draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), 034115137A, Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 034115137A |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Tandriem
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Motorsturing | Tandriem |
- -6%
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -36%
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 615 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 142,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
Z46-16, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | Z46-16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
