Zoekresultaten "D 189"
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -27%
- -36%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -41%
Mando System, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 129,9 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Hoogte [mm] | 56,2 |
| Voor fabrikant | Mando System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24317 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474713 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Low-Metallic
| Breedte [mm] | 163,6 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 64,9 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474750 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met slijtage-waarschuwingscontact, Brembo
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 163,6 |
| Dikte [mm] | 18,4 |
| Hoogte [mm] | 64,7 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Brembo |
| WVA-nummer | 25147 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82076300 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,551 |
| Breedte [mm] | 163,7 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| WVA-nummer | 25165, 25147 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 436 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 96,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 1.4 / 1.6i 16v 97x96x58
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netlengte [mm] | 97 |
| Netbreedte [mm] | 96 |
| Netdiepte [mm] | 58 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.4 16V 63Kw
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor motoren met dubbelmassavliegwiel
| Gewicht [kg] | 18,68 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Voorspankracht [N] | 6200 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat, Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 241 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -47%
Achteras, met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Zuigerdiameter [mm] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 340 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met flens
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,35 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 46 |
- -36%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5705.AC, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 5705.AC |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038 903 119, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 038 903 119 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
