Zoekresultaten "D 188"
Montageset, BorgWarner, Turbolader-uitlaatbocht-unit (integraalbocht), Uitlaatgasturbo
| Extra benodigde artikelen | Montageset |
| Fabrikant | BorgWarner |
| Laadtype | Turbolader-uitlaatbocht-unit (integraalbocht), Uitlaatgasturbo, geregelde tweetraps oplading |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | BorgWarner Turbo NEW |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 18.0x21.0, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.0x21.0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -35%
Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -31%
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Gewicht [kg] | 0,145 |
| Lengte 1 [mm] | 45 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierdelig, 18.3x20.9, met synthetisch vet, met dubbelmassa vliegwiel
| Meerdelig | Vierdelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.3x20.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Binnen, Achter, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,152 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Binnen |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Buitendraad 2 [mm] | 33 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -45%
Driedelig, 18.2x21, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.2x21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 200 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingnemercilinder, Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingnemercilinder, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -7%
VISTEON, VS-16
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, 5960.F0, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960.F0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 18.4x21, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.4x21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 200 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl schroefset, Met vliegwiel, Met druklager
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel, Met druklager |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE# 6912.J3, Incl schroefset, Met vliegwiel, Met druklager
| Enkel in combinatie met | OE# 6912.J3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel, Met druklager |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -14%
Met druklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -23%
Driedelig, 18.3x20.9, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.3x20.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -50%
Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -23%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -11%
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -14%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
Met koppelingnemercilinder, Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingnemercilinder, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -21%
Driedelig, 18.3x20.9, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.3x20.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L82YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
