Zoekresultaten "D 18"
Met koppelingnemercilinder, Met ontkoppelingsvork, Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingnemercilinder, Met ontkoppelingsvork, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -17%
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,75 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,944 |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 250 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,75 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,25 |
| Druk van [kPA] | 11 |
| Druk tot [kPA] | 255 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 1,93 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden 1 | 119 |
| Aantal tanden 2 | 75 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Breedte 2 [mm] | 20,1 |
- -36%
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Truck |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 750 |
| Lengte 2 [mm] | 750 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 30 |
| Lengte 2 [inch] | 30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1750 |
| Gewicht [g] | 1500 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1845112 |
| Diameter [mm] | 140 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Zwart, Aansluituitvoering SAE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -11%
Blokbobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Blokbobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Truck |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16, MN163235, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | MN163235 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, Aansluituitvoering SAE
| Aansluittechniek | SAE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 5 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 2,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering SAE |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,5 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -14%
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, 14 mm, Raam SAE aansluiting, 1-massa elektrode
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -40%
M10 x 1,25, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,3 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 171,9 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -16%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 425 |
| Lengte (inch) | 17 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL REAR |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 1866362 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Truck |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Truck |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 40 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Truck |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spanhuls, 38,38 x 31,21, voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 30,69 |
| Centreringdiameter [mm] | 374 |
| Bevestigingswijze | Spanhuls |
| Voorspankracht [N] | 12800 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 38,38 x 31,21 |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Nieuw onderdeel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 1866362 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
