Zoekresultaten "D 178"
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 (5/16"), M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24 |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SB16C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -14%
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1J0615423A, LUCAS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0615423A |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS, WITH MECHANISM
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 77363651 |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remsysteem | LUCAS |
| Versie | WITH MECHANISM |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 4401Q2, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 4401Q2 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5x12, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-011203/1207, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Breedte [mm] | 115,9 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 47,3 |
| Controleteken | E1 90R-011203/1207 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| MAPP code beschikbaar |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -25%
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,020 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 48 |
- -51%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 141,7 |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24976 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474451, 1987474482, 1987474966, 1987473586, 1987473070 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -47%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,097 |
| Breedte [mm] | 183,4 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 54,6 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| WVA-nummer | 24164 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Nieuwe uitvoering | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hete draad luchtmassa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
| Voor OE nummer | 93179927 |
| Behuizing | Met behuizing |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, FPM (Fluor-Kautschuk), Metaal-elastomeer pakking
| Centreringdiameter [mm] | 14,7 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Let op technische data | |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
M16x1,5x12, 8 mm, Binnenvierkant, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 434.941 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 16,4 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 730 |
| Lengte 2 [mm] | 630 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 29 |
| Lengte 2 [inch] | 25 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 39x1.5
| Aansluitdraad | M 39x1.5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 13 |
| Gewicht [kg] | 2,595 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0498/0390, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Lucas / TRW
| Breedte [mm] | 106,3 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 47,1 |
| Controleteken | E1 90R-02A0498/0390 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| MAPP code beschikbaar |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0333/0236, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Breedte [mm] | 99,8 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 41,1 |
| Controleteken | E1 90R-02A0333/0236 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| MAPP code beschikbaar |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0612/0537, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 193,0 |
| Dikte [mm] | 20,8 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Controleteken | E1 90R-02A0612/0537 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0276.2, 24.8190-0273.2, 24.8190-0230.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -44%
