Zoekresultaten "D 174"
- -2%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
2,3, W2,3W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Lamptype | W2,3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, CU 3139, FP 3139, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 3139 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 3139 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -36%
Kunststof, 77 01 048 307, Duelpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 77 01 048 307 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -34%
- -18%
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 7,6 |
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig, A2C59513556
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Voor OE nummer | A2C59513556, 9802448680, 36001729, 36001728, 36001727, 36001726, 1980.S0, 1980.R9, 1980.ET, 1980.ER, 1812616, 1791017 |
| Voor fabrikant | VDO/Continental |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2,1 |
| Buitendiameter [mm] | 14,9 |
| Binnendiameter [mm] | 7,1 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder klem
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -33%
Zonder koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -43%
Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -11%
Stoffilter, CUK 3139, FP 3139, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 3139 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 3139 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -51%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 511 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005729 |
- -31%
E1 90R-02A0650/0200, E1 90R-02A0333/0221, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E1 90R-02A0650/0200, E1 90R-02A0333/0221 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0077.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring, M22 x 1,5, M16 x 1,5
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5, M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 79 |
| Nieuwe uitvoering |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 96 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23816 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -68%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 72 |
- -31%
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal groeven | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 430 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 17 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -34%
