Zoekresultaten "D 162"
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 6SEU
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, E9 90R 01120/551, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 38,2 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R 01120/551 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -56%
AKEBONO, E9 90R - 01120/551, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R - 01120/551 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -57%
M9x1,0, 4 mm PIN, 9 mm
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -53%
Spark Sprin, SAE-Kontaktfeder, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering zaagtand
| Aansluittechniek | Spark Sprin, SAE-Kontaktfeder |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 1 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering zaagtand |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Kunststof
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -15%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, ACM (Polyacryl-Rubber), Clutch Guide Tube
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Versie | Clutch Guide Tube |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -49%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Breedte [mm] | 144 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Hoogte [mm] | 63,8 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 23849, 23848, 21490 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal draadeinden | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,913 |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 20961 |
| Aantal klemmen | 4 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Lengte [mm] | 56 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700107433 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
K16TT, 90080-91193, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90080-91193 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | -1,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 0,8 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L86C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34311121203 |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | ATE |
- -54%
Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HURU02 |
- -42%
M9x1,0, 4 mm PIN, 9 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Componentennummer | BSG 65-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17,3 x 15,08, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 2,96 |
| Voorspankracht [N] | 3300 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 17,3 x 15,08 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 170 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,008 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Breedte [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 70 |
- -60%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -37%
M 9 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 156 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Zonder druksensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -45%
Geventileerd, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -38%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -45%
