Zoekresultaten "D 159"
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | RS8WYPB5 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Bundeltype | Box |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HPURX2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 12 ZR-6 SPP2-1 |
- -38%
SAE, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 12 ZR-6 SP2 |
- -26%
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, M4, BSG 70-870-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Componentennummer | BSG 70-870-002 |
| Totale lengte [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met spandemper, spanrol
| Gewicht [kg] | 2,139 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 150 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
- -16%
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 23 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
IK22FTT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK22FTT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -39%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -49%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 14 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL REAR |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL VISIOFLEX SET |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 22 |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE VISIOFLEX SET |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, R, S, T
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Bijgevoegde adapter | R, S, T |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | CONNECT REAR |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Opener, M14x1,5, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomsterkte [A] | 0,25 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,35 |
| Druk (bar) tot | 0,55 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -8%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 380 |
| Lengte (inch) | 15 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,595 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
Met druklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -15%
Kunststof, zonder koelvloeistofpeilsensor
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IKH20TT, 90919-01191, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 51 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01191 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 119,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
