Zoekresultaten "D 149"
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Met snelkoppeling
| Slanglengte [mm] | 195 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Binnendiameter 2 [mm] | 44 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
Afvoerzijde, Met schroef
| Dikte [mm] | 44 |
| Artikelnummer paar | 47571 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 38 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1045 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Met weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2150 |
| Gewicht [g] | 1653 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1845114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 6,1 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10DMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat)
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Artikelnummer paar | V25-8186 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 354 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
| Componentennummer | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 288 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, Ovaal, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vermogen [W] | 216 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 497 |
| Netbreedte [mm] | 321 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -40%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 204 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 153 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 157 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Met PAG compressorolie, PAG 46, DCS
| Gewicht [kg] | 6,77 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -32%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -31%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -41%
Geventileerd, High carbon, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,8 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 50,9 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 124 |
| Breedte [mm] | 18 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefveer met constante diameter, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40,6 |
| Gewicht [kg] | 2,170 |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 306 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| Draaddiameter [mm] | 13,5 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MONROE SPRINGS |
- -28%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Diameter o-ring [mm] | 69 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 221.490 |
| Diameter [mm] | 84,5 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
