Zoekresultaten "D 146"
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Dubbelzijdig | |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1195 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SCROLL-90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 18,2 |
| Buitendiameter [mm] | 23,9 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 6V12
| Gewicht [kg] | 5,81 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,96 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, inbouw aan zijkant, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 29,2 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter, inbouw aan zijkant |
| Diameter [mm] | 16,1 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -12%
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -13%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -10%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -50%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Dikte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 251 |
| Aantal gaten voor montage | 5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 47 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 337 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 31,5 |
| Buitendiameter [mm] | 35,5 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -65%
Met klepseals, 16 06 820
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 803.060 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 16 06 820 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 350 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 14 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,7 |
| Binnendiameter [mm] | 155,0 |
| Minimale dikte [mm] | 22,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 23,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 108,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 300,0 |
| Aanvullende informatie | PowerDisc |
- -38%
Sluiter, M10x1, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -14%
Sluiter, M10x1, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1,05 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
- -16%
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 10PA17
| Gewicht [kg] | 7,04 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 177 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
26,474 x 23,284, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk
| Gewicht [kg] | 4,49 |
| Voorspankracht [N] | 4700 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 26,474 x 23,284 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk, Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
- -20%
