Zoekresultaten "D 145"
M16 x 1,5
| Afmetingen in acht nemen | |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 52 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
818987-5001S, 818987-0001, 5303990-0133, 5303988-0133
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Montageset, IHI, Uitlaatgasturbo
| Extra benodigde artikelen | Montageset |
| Fabrikant | IHI |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | IHI Turbo NEW |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorspecifieke olietoevoerleidingen (aanvoer/retour), Montageset, BorgWarner, Uitlaatgasturbo
| Extra benodigde artikelen | Motorspecifieke olietoevoerleidingen (aanvoer/retour), Montageset |
| Fabrikant | BorgWarner |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | BorgWarner Turbo NEW |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BorgWarner, Uitlaatgasturbo, Met olietoevoerleiding, Met uitlaatbocht
| Fabrikant | BorgWarner |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olietoevoerleiding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht, met montageset |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | BorgWarner Turbo ProKit NEW |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
- -16%
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Schottenpomp, Recht
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Vorm | Recht |
| Brandstoftype | Diesel |
- -40%
Zwart, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35,0 |
| Totale lengte [mm] | 147,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
22x20
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 22x20 |
| Koppelingvoering binnendiameter [mm] | 137 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
700960-5011S, 700960-0004, 700960-0003, 700960-0002
| Voor OE nummer | 700960-5011S, 700960-0004, 700960-0003, 700960-0002, 700960-0001, 045 145 701 L, 045 145 701 E, 045 145 701 D, 045 145 701 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 6C1Q6K682DB
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 6C1Q6K682DB |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Afmetingen in acht nemen | |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 14 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 145507 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 80 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-vorm, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 53,95 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor en achter, 6434C5, Monopomp
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 6434C5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Carbon filter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Retourleiding, 03G 145 736 F S1
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Voor OE nummer | 03G 145 736 F S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 059 145 771 N S1
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 059 145 771 N S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Retourleiding, 038 145 736 C S1
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Voor OE nummer | 038 145 736 C S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 03G 145 771 B S1
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 03G 145 771 B S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 03L 145 771 AF S1
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 03L 145 771 AF S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Retourleiding, 03L 145 736 C S1
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Voor OE nummer | 03L 145 736 C S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 038 145 771 N S1
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 038 145 771 N S1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
