Zoekresultaten "D 204"
M8 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Totale lengte [mm] | 120,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
Met knipperlamp, Halogeen, B2,4W, geel (amber)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lamptype | B2,4W |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -4%
Driedelig, 21.3x24.1, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21.3x24.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, met ingebouwde olieafscheider, Kunststof
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde olieafscheider |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Dikte [mm] | 170 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Voor, voor voertuigen met achterruitwisser, Duelpomp
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep, Met filter
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Filter insert
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met tandwiel
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 101 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tandwiel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Verpakkingslengte [cm] | 26,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Nettogewicht [g] | 1106 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | CRB 22 000P |
| Lengte [mm] | 251,0 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 193,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Bovenaan, Binnen
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Bovenaan, Binnen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R-02A1148/0457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0457 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven, ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 600 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -22%
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 260 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -11%
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -16%
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 210 |
| Aantal tanden | 26 |
| Alleen als set te gebruiken | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder sensor
| Gewicht [kg] | 9,22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 34 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met koppelingsplaat |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 260 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
96 753 204 80
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 96 753 204 80 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nominale stroom [V] | 13,5 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 8200702693 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 61 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Tweedelig, Y401-16-490A, met synthetisch vet
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 222 |
| Voor OE nummer | Y401-16-490A |
| Aantal tanden | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
74 20 593 951
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 74 20 593 951 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, Fles, Mineraal olie, MIL-L-2105 D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | MIL-L-2105 D, MB 235.0, MAN 342 M1, LOVAT LOV-204, Ford SQM-2C-9002 AA, API GL-5, ZF TE-ML 21A (ZF0011, ZF TE-ML 19B (ZF0011, ZF TE-ML 17B (ZF0011, ZF TE-ML 16B (ZF0011, DTFR 12B100 (MB 235. |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 19x22.5, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 19 |
| Spiebaan | 19x22.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 200 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 1.998.235
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 1.998.235 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
