Zoekresultaten "D 191"
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met sensor
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Gatdiameter [mm] | 16 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PREMIUM, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef, Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
Werkkontakt, Wisselaar
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 3 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring, Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
- -16%
- -33%
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 138 |
| Lengte [mm] | 1104 |
| Breedte [mm] | 23 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lengte [mm] | 260 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3B7955681, Monopomp
| Voor OE nummer | 3B7955681 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BREMBO, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven
| Breedte [mm] | 190 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 99,5 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 134a
| Behuizing diameter [mm] | 75 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Lengte [mm] | 205 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ITV16TT, C40218110A, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | ITV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | C40218110A |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,015 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,031 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Monopomp, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 450 |
- -4%
Zonder kabel, Geknikt
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -23%
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorspecifieke olietoevoerleidingen (aanvoer/retour), Montageset, Mitsubishi, Uitlaatgasturbo
| Extra benodigde artikelen | Motorspecifieke olietoevoerleidingen (aanvoer/retour), Montageset |
| Fabrikant | Mitsubishi |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Mitsubishi Turbo NEW |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -48%
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 34,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 156 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -31%
