Zoekresultaten "D 18"
Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -35%
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,060 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 66 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 72,6 |
| Dikte [mm] | 5,2 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Zonder stofkaplip, Wisselende draaibeweging, AW
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW |
| Hoogte [mm] | 8 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 173 |
| Ribbenaantal | 12 |
| Hoogte [mm] | 81 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -51%
Vooras onderaan, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60,1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Vooras links, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 16,3 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -70%
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, M22 x 1,5
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 206 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 371 |
| Inhoud [liter] | 10 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 35, 28 |
| Lengte [mm] | 178 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Omschakelklep, Electrisch-pneumatisch
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts achter, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 186309 |
| Aantal portieren | 5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtinlaat naar luchtfilter, S-vorm
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Luchtinlaat naar luchtfilter |
| Vorm | S-vorm |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Binnen, Vooras onderaan, Rubber/Metaal, Met montagehuls
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 48 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 26, 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal, Aluminium |
| Dikte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 27, 60 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.75, M12
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 35 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 145 |
| Bevestigingshoek [graden] | 35 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 24 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 274 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
33220-63J10
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Voor OE nummer | 33220-63J10 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Achter
| Lengte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder, Achter |
| Materiaal | Metaal, Rubber |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -8%
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24,0 |
- -21%
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 750 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 30 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE CONNECT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
