Zoekresultaten "D 178"
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Nettogewicht [g] | 88 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 31 |
| Hoogte 1 [mm] | 21 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, Ovaal, Hete lucht film massa sensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Sensortype | Hete lucht film massa sensor |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 141,6 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 75,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474373, 1987474743, 1987474482, 1987474411, 1987474966, 1987474338, 1987473586, 1987473070 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -55%
ECE-R90, Low-Metallic, Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 193,2 |
| Dikte [mm] | 20,4 |
| Hoogte [mm] | 79,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23791 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473043, 1987474336, 1987473002 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -71%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 7,4 |
| Breedte [mm] | 99,8 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 41,3 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Dikte 1 [mm] | 15,5 |
| WVA-nummer | 24936, 24935 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24 x 1,5, Kunststof, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Blank |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, SP, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Behuizing | Met behuizing |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
- -22%
- -12%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 700 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 28 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE CONNECT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel, TRW, Aluminium
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | BHN317 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -30%
Vuistzadel, ATE, Gietijzer, BHW348E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW348E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
- -31%
Achteras onder, Buiten, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras onder, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36,3 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, E2 90R - 01125/010, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 101,4 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Controleteken | E2 90R - 01125/010 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -46%
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -50%
Aluminium, 10 X 1, FTE
| Materiaal | Aluminium |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | FTE |
| Zuigerdiameter [mm] | 31 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,67 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -23%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, Doos, M12X1, Remzadel met geintegreerde handrem
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluitdraad | M12X1 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Gewicht [kg] | 1,35 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | LUCAS |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 38 |
| Artikelnummer paar | FCL694074 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 38 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Zonder behuizing, Met pakkingen
| Materiaal | Metaal |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,25x13, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x13 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.110 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
