Zoekresultaten "D 168"
Geluidsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
24/16, Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte1/lengte2 [Inch] | 24/16 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Componentennummer | BSG 30-992-015 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -37%
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | RES8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
- -34%
M8 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Totale lengte [mm] | 120,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 195 |
| Buitendiameter [mm] | 205 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Behuizing | Met behuizing |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -3%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1342 345
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 1342 345 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,75, Scharnierwikkel
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 0,75 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Type stekker | Scharnierwikkel |
| Kabellengte [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
COM
| Stekkeruitvoering-ID | COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1920AJ, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Voor OE nummer | 1920AJ |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 117 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 9639381480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 117 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking, Zonder kabelset
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder kabelset |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M6
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 7 |
| Totale lengte [mm] | 31,5 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Lengte [mm] | 16,0 |
- -38%
3 jaar garantie, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine, Met brandstoftoevoermodule
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 110 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 394 |
| Koudstartstroom EN (A) | 920 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE
| Voor OE nummer | 9948224 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Blauw
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Blauw |
- -34%
TRW, Trommelrem
| Voor fabrikant | TRW |
| Remtype | Trommelrem |
| Breedte [mm] | 40 |
| Diameter [mm] | 180 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met stuur links, V10-1686
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 630 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V10-1686 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Grijs, blauw, Electrisch, Bajonett
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs, blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
