Zoekresultaten "M7"
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
- -48%
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Groove type: OUTER, Wielzijde
| Specificatie | Groove type |
| Lengte 1 [mm] | 77 |
| Totale lengte [mm] | 135 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 19 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 43 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 304 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 111, 97 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 753 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Met fuseekogel
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 31,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 15 |
- -42%
| Aantal tanden 1 | 129 |
| Breedte 1 [mm] | 22 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Diagnosesonde, 1618HG, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 1618HG |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 7,5 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Voor OE nummer | 9804220580 |
- -97%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OUT M10x1.0, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 580 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14, Staal, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Dikte [mm] | 4 |
| Diameter o-ring [mm] | 82 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 25,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 72,1 |
| Hoogte [mm] | 100,8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M9x1,0, 4 mm PIN, 9 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Componentennummer | BSG 65-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 59 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -34%
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, FMVSS 116 DOT 3, SAE J1703, DOT 3
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 3, SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 15,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
