Zoekresultaten "M 5003"
Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77004
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -60%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 64119237554 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
Voor voertuigen met ESP, voor voertuigen met ASR, voor voertuigen met ABS, Met besturingseenheid
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP, voor voertuigen met ASR, voor voertuigen met ABS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Voor fabrikant | 0265235021 |
| Voor OE nummer | SRB500360 |
Mechanisch, 030121008DX
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 030121008DX |
Mechanisch, 036121008M
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 036121008M |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -60%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -61%
Mechanisch, Met afdichtring, geen afdichtmiddel gebruiken, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 27 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 67,228 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 63,5 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -18%
Electrisch, Benzine
| Druk (bar) | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -42%
B+ M10, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001251005 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ M10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
B+ M10, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 504385577 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ M10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Garrett, Uitlaatgasturbo, Met olietoevoerleiding, met montageset
| Fabrikant | Garrett |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olietoevoerleiding |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageset |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Garrett Turbo ProKit REMAN |
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,46 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M10 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | M10 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, COM, PL125, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 196,00 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Stoffilter, K 1156A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1156A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -69%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
- -9%
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -15%
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -50%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -30%
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,46 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
