Zoekresultaten "9 137"
Geschroefd, 8500 10565/10566
| Aantal gaten | 3 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor artikelnummer | 8500 10565/10566 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Paar
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,06 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,06 |
| Nettogewicht [g] | 279 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,1 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoeveelheid | Paar |
| Voor wandsterkte van [mm] | 2,385 |
| Tot wandsterkte [mm] | 2,395 |
| Voor asdiameter van [mm] | 91,978 |
| Tot asdiameter [mm] | 92,0 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 96,835 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 96,85 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,043 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,106 |
| Breedte van [mm] | 48,87 |
| Breedte tot [mm] | 49,03 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1090 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1096 |
| Breedte [mm] | 19 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met gloeilamp, CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Registratietype | CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R37, R113, R112 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K9K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Stroomverbruik [W] | 3 |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, Met reflector |
| Lamptype | W3W |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging, voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Lengte [mm] | 126 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 14 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,3 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 67 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | -2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 71 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met gloeilamp, CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Registratietype | CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aantal | 160 |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R37, R113, R112 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K9K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Stroomverbruik [W] | 3 |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, Met reflector |
| Lamptype | W3W |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging, voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Lengte [mm] | 126 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 888 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Verpakkingslengte [cm] | 85,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 55,00 |
| Nettogewicht [g] | 4100 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 300 |
| Diameter [mm] | 382 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Valeo, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 6500 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS-17EC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -31%
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 813 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 763 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1125 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aanvoerleiding, 8C1Q6K682BA
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 8C1Q6K682BA |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -37%
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
