Zoekresultaten "9 021"
Zonder anti-diefstalinrichting, voor voertuigen met stuur links, V20-85-0213, Links voor
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-diefstalinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V20-85-0213 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder anti-diefstalinrichting, voor voertuigen met stuur links, V20-85-0212, Rechts voor
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-diefstalinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V20-85-0212 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder anti-diefstalinrichting, voor voertuigen met stuur links, V20-85-0215, Links achter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-diefstalinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V20-85-0215 |
| Inbouwplaats | Links achter |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder anti-diefstalinrichting, voor voertuigen met stuur links, V20-85-0214, Rechts achter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-diefstalinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | V20-85-0214 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, ADR/GGVS getest, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Aantal LED's | 2 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aantal | 1 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met contourlicht (LED), met achterlicht |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
- -17%
Met pakking, ADR/GGVS getest, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Aantal LED's | 2 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aantal | 30 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met contourlicht (LED), met achterlicht |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Transparant, zwart, Rond
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Diepte [mm] | 182 |
| Lichten-bouwtype | DE, LED |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1 1/8-16 UN
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 1 1/8-16 UN |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, 16 mm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 2 [mm] | 6,3 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12,7 |
| Vonklengte [mm] | 2,15 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering M4, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -46%
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1450 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bosch, Met pakking, Generatorregelaar negatief regelend
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 28 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.5 Mo P
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.5 Mo P |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 11
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 11 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 18 x 1,5, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 50 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -25%
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Type | 160/75 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, Drukactivering, 0,75A, 1,5A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Belastbaarheit bij 24V | 0,75A |
| Belastbaarheid bij 12V | 1,5A |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker voor sigarettenaansteker, Met gloeilamp, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker voor sigarettenaansteker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Frame kleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lengte zwanenhals [mm] | 160 |
| Stroomverbruik [W] | 6,0 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met leeslamp, Met binnenverlichting |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lengte [mm] | 281 |
| Lamptype | YL |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder airco
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Nettogewicht [g] | 1018 |
| Stroomsterkte [A] | 24,3 |
| Nominaal vermogen [W] | 292 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1175 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 96 |
| Lengte [mm] | 914 |
| Breedte [mm] | 17 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1090 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp, CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Registratietype | CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R37, R113, R112 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K9K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Stroomverbruik [W] | 3 |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, Met reflector |
| Lamptype | W3W |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging, voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Lengte [mm] | 126 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
