Zoekresultaten "116 183 001"
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65, 75 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
Links voor, Kunststof, 116 323
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer paar | 116 323 |
- -60%
3 jaar garantie, M215
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 215 |
| Type | M215 |
Voor voertuigen met stuur links, ECE-getest, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -59%
Tandriemschijf, Met trillingsdemper, Ontkoppeld
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven | 6 |
- -69%
Aluminium, Mechanisch, Met pakking, Met afdichtring
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -67%
1/4" x 18 NPT
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
- -57%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Draairichting met de klok mee, L 30, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,89 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 30 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 45 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 38,7 |
| Hoogte 1 [mm] | 25,6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 155,3 |
- -53%
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Aantal groeven | 6 |
- -66%
Opener, 1/4-18NPT, groen
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
- -69%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
- -47%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -60%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -55%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -72%
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Met weerstand, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -88%
6PK, Met montagehandleiding, Incl schroefset
| Type | 6PK |
| Ribbenaantal | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 155,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Incl schroefset |
- -57%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
