Zoekresultaten "1156"
Achteras rechts, Achteras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1155 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1155 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Cilinderboring [mm] | 19,05 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D279-7182, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Continental
| FMSI-code | D279-7182 |
| Hoogte 1 [mm] | 37,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 37,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Continental |
| Breedte 1 [mm] | 125,4 |
| Breedte 2 [mm] | 125,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Dikte 2 [mm] | 17 |
| WVA-nummer | 20756, 20675 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ATE (Teves)
| Breedte [mm] | 30 |
| Remsysteem | ATE (Teves) |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, Zonder ingebouwde regelaar, Lucas
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Remsysteem | Lucas |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, SCA-11567
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-11567 |
- -50%
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-11566
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-11566 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 1156/S
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 234,0 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 31,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 1156/S |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder waterpomp, STT-1
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Vooras links en rechts, Voor, Buiten
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Gewicht [kg] | 0,137 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts, Buiten |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 101 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 67 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraadmaat | M14X2 |
- -65%
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/20X97A |
| Artikelnummer paar | 115 690 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/20X97A |
| Artikelnummer paar | 115 689 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -42%
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 95,8 |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Hoogte [mm] | 43,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25237 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474312, 1987474316 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -60%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 1,400 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 288 |
| Lengte 2 [mm] | 474 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 295 |
| Lengte [mm] | 385 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
- -37%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,72 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 158,5 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20629 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 578 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Aantal | 1 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, OE Performance, Links, Voor
| Gewicht [g] | 1,664 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Werkwijze | Manueel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -23%
Zonder waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder waterpomp, STT-1
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -27%
- -16%
Zonder waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 1156/S
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 234,0 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 31,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 1156/S |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 1156/S
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Nettogewicht [g] | 192 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 234,0 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 31,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 1156/S |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 39,50 |
| Nettogewicht [g] | 196 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Lengte [mm] | 385,0 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 285,0 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
