Zoekresultaten "9 066"
AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -16%
Fijnfilter, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 110 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 190 |
| Verpakkingslengte [cm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -58%
Fijnfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 99,44 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -58%
Achteras, Miniblok, Schroefveer met varierende diameter
| Gewicht [kg] | 2,80 |
| Draaddiameter 2 [mm] | 9,6 |
| Draaddiameter 1 [mm] | 15,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Miniblok, Schroefveer met varierende diameter |
| Lengte [mm] | 230 |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
| Draaddiameter [mm] | 9,6 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -57%
Achteras, Miniblok, Schroefveer met varierende diameter
| Gewicht [kg] | 3,05 |
| Draaddiameter 2 [mm] | 10,6 |
| Draaddiameter 1 [mm] | 16,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Miniblok, Schroefveer met varierende diameter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Draaddiameter [mm] | 10,6 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -54%
Achteras, Miniblok, Schroefveer met varierende diameter
| Gewicht [kg] | 2,90 |
| Draaddiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Draaddiameter 1 [mm] | 16,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Miniblok, Schroefveer met varierende diameter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
| Draaddiameter [mm] | 10,5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -57%
Achteras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 343 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Draaddiameter [mm] | 12 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -54%
Vooras, Schroefveer met constante diameter
| Gewicht [kg] | 2,40 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 376 |
| Buitendiameter [mm] | 172 |
| Draaddiameter [mm] | 13 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -64%
Bougieschacht bobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -9%
M14 x 1.25, 20,8, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -70%
R 32, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,4 |
| Positie / graad | R 32 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -37%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 13,77 |
| Hoogte [mm] | 728 |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte [mm] | 900 |
- -35%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -14%
Kunststofbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, zonder thermostaat
| Gewicht [kg] | 3,25 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 24 |
| Netlengte [mm] | 374 |
| Netbreedte [mm] | 636 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -15%
Voor voertuigen zonder oliekoeler, zonder thermostaat, Koper
| Gewicht [kg] | 27,6 |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 732 |
| Materiaal | Koper |
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 48,84 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 728 |
| Netbreedte [mm] | 900 |
| Materiaal | Aluminium |
- -27%
Kunststofbehuizing, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 7,43 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 620 |
| Materiaal | Aluminium |
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
- -5%
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
Ultrasone sensor, Voor, Achter, LR059784
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | LR059784, A 000 905 55 04, 66 20 9 274 427 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -53%
Doos, SAE, Zonder electro
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -54%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N12YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -20%
