Zoekresultaten "8 593"
Vooras, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 21, 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 65 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 21, 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 65 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 19, 17 |
| Binnendiameter [mm] | 22, 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 65 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Vooras rechts, Vooras links, Met afdichtring
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 20, 19 |
| Binnendiameter [mm] | 45, 40 |
| Buitendiameter [mm] | 75, 68 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 21, 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 65 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 45, 40 |
| Buitendiameter [mm] | 75, 68 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 157 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 58,3 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Behuizing met twee handen afsluiting (dwarsbeugel)
| Behuizing | Behuizing met twee handen afsluiting (dwarsbeugel) |
| Aantal contacten | 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Met afdichtring, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Hoogte 2 [mm] | 19 |
| Hoogte 1 [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Rubber/Metaal
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Met tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-8 DTURX0 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-6 KQU |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -32%
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 KQU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LDUOX4 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, BSG 25-135-005
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Componentennummer | BSG 25-135-005 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Aluminium
| Voor OE nummer | 11428574005 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 111 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 141 |
| Netbreedte [mm] | 71 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 111 |
| Netbreedte [mm] | 71 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 388 |
| Materiaal | Aluminium |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -50%
G53HING, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HING |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
