Zoekresultaten "8 591"
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Materiaal | Rubber |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 68 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68HRNG-1-70E, Onder, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HRNG-1-70E |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M4 Thread H, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | Pin "50" M4 Thread H, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 78 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06B906265E, OE EQUIVALENT, Zr insulated gnd
| Voor OE nummer | 06B906265E |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, Zr insulated gnd |
| Geleidingswaarde | 636 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Nettogewicht [g] | 124 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder filterbehuizing, Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,00 |
| Filter type | Zonder filterbehuizing, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 58,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 266,0 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 102, LAO 102
| Verpakkingshoogte [cm] | 68,00 |
| Nettogewicht [g] | 83 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 676 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 18,1 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 102 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 102 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, LA 102, LAO 102
| Verpakkingshoogte [cm] | 68,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 185 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 102 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 102 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter, LAK 102
| Verpakkingshoogte [cm] | 68,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 674,6 |
| Breedte [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 20,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 102 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 102 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 615 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 142,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 90,5 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 62,5 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, Met regelklepregeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met regelklepregeling |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde
| Geïsoleerd | |
| Weerstand [Ohm] | 7 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Lengte [mm] | 210 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V20-60-0041, V20-60-1567-1, Met thermostaat, Met deksel
| Alternatieve reparatieset | V20-60-0041 |
| Alternatief artikel | V20-60-1567-1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1136, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 670 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1136 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
